Šport

NA ZGODOVINSKEM SPEKTAKLU V STOŽICAH

Naši člani se z veseljem odzovejo tudi z obiskom športnih dogodkov. Tako so se na pobudo člana Vinka organizirali in odpravili na ogled odbojkarske tekme Slovenija : Bolgarija. Ob bučnem navijanju naših članov ni bilo druge, kot da Slovenija zmaga. Novi zmagi naproti so se ponovno podali člani na sliki, ob bučnem navijanju v polnih Stožicah je včeraj padla še velika Rusija. Da bo rusom trda predla je bilu zaznati že ob petju himne, kjer  smo pobudo prevzeli navijači. Slovenija je v polfinalu, čakamo Poljake…

Vtisi po tekmi so nepozabni za zgodovino. Kaj dela ekipni duh naših športnikov po številu prebivalcev male Slovenije, a po športnih dosežkih velike velesile Slovenije. So v en glas enotni naši člani, ki so se udeležili nepozabnega spektakla.